شرعی کردن پرواز جنگنده امام خمینی رییس جمهور

شرعی کردن: پرواز جنگنده امام خمینی رییس جمهور نیروی هوایی خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار پزشکی مسواک هوشمندی که تمیزی دندان‌هایتان را کنترل می‌کند

درد دندان یکی از آن دردسرهایی است که هیچ‌کس از آن خاطره خوبی ندارد. هزینه‌های دندان‌پزشکی هم آن قدر زیادشده که فناوری‌های مختلفی جهت تمیز نگه داشتن دندان‌ها به

مسواک هوشمندی که تمیزی دندان‌هایتان را کنترل می‌کند

مسواک هوشمندی که تمیزی دندان هایتان را کنترل می کند

عبارات مهم : دندان

درد دندان یکی از آن دردسرهایی است که هیچ کس از آن خاطره خوبی ندارد. هزینه های دندان پزشکی هم آن قدر زیادشده که فناوری های مختلفی جهت تمیز نگه داشتن دندان ها به بازار آمده است.

به گزارش خبرآنلاین، يكي از جديدترين نمونه ها محصولي است كه گفته مي شود نخستين مسواك كاملا هوشمند دنیا هست. اين مسواك برقي اطمينان حاصل مي كند كه شما ۲دقيقه به انجام عمل مسواك زدن تخصیص داده شده است دهيد و حداقل اين عمل را براي ۲بار در روز تكرار كنيد. ممكن است فكر كنيد كه انجام اين عمل دو بار در طول روز و ۱۲۰ثانيه از وقتتان را مي گيرد؛ ولي تحقيقات صورت گرفته حاكي از آن هستند كه ميانگين وقت مسواك زدن در ايالات متحده از ۴۵تا ۷۰ثانيه متغير هست؛ بدين ترتيب حدود ۶۰ تا ۹۰درصد كودكان و بزرگسالان به مشكل حفره هاي دنداني دچار هستند.

مسواک هوشمندی که تمیزی دندان‌هایتان را کنترل می‌کند

اين مسواك هوشمند علاوه بر آنكه وقت مفيد مسواك زدن شما را اعلام مي كند، مجهز به ويژگي +Coach است كه نشان مي دهد در كدام قسمت ها بايد تلاش بيشتري بابت تميزي دندان ها صورت گيرد. در اپليكيشن مسواك كه روي گوشی راه اندازی مي شود، مي توانيد يك مدل سه بعدي از دهان خود را مشاهده كنيد. در اين مدل، بخش هايي كه نياز به مسواك زدن دارند با رنگ زرد و بخش هايي كه به خوبي مسواك شده است اند با رنگ سفيد نشان داده مي شوند. در مركز اين صفحه يك قیمت درصد به چشم مي خورد كه آمار سطوح تميز دندان را در اختيار قرار مي دهد.

واژه های کلیدی: دندان | مسواک | پزشکی | کنترل | هوشمند | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz